Επιτυχόντες

Παιδιά, μια δύσκολη και επίπονη προσπάθεια για εσάς έφτασε στο τέλος της. Ο αγώνας και οι κόποι όλων των σχολικών σας χρόνων, επιβραβεύθηκαν με τον καλύτερο τρόπο. Και τώρα αρχίζει ένα νέο κεφάλαιο στη ζωή σας......
Θα θέλαμε να δώσουμε, στον καθένα και την καθεμία ξεχωριστά, τα ΘΕΡΜΑ μας ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την εισαγωγή σας στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Είμαστε πολύ περήφανοι για σας! Χαρείτε την επιτυχία σας. Ζήστε το όνειρό σας και περάστε ενδιαφέροντα και γεμάτα εμπειρίες τα φοιτητικά σας χρόνια!
Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ!

Επιτυχόντες 2016

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΥΝΜΟΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Χρήστου Θανάσης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
Δεληγιάννης Δαυϊδ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Τριανταφύλλου Ελευθερία ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
Καψούλης Άρης ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μεγαγιάννης Νίκος ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
Λεβογιάννη Γεωργία ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Τσιάκαλου Αλεξάνδρα ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Καλουδά Γεωργία ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
Γιαννούλη Παναγιώτα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Φίλη Ελένη ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
Βρεττός Σωτήρης ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
Βλαχάκης Ηλίας ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
Παναγόπουλος Γιάννης ΦΥΣΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Νίκου Βάσια ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Παπαγεωργίου Νικόλαος ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
Καραγιαννίδου Μαρία ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
Νίκα Ειρήνη Αναστασία ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
Καρδαμπίκη Όλγα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Τσιατά Άνη ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Ζαχαρός Λάμπρος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
Γαλάνης Γιώργος ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
Κανούτας Δημήτρης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝ. ΣΥΣΤ/ΤΩΝ ΣΑΜΟΣ
Τσιγαρίδα Δέσποινα ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Καμενίδου Μαρίνα ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Ουραήλογλου Παναγιώτης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ ΣΥΡΟΣ
Κολομπάτσου Βικτώρια ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
Πρίτση Άννα ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Πιπεροπούλου Κωνσταντίνα ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
Μαντέλου Κατερίνα ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Μιχαηλίδου Αναστασία ΔΗΜΟΣΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
Νιζάμη Μαριλένα ΟΙΝΟΛΟΓΊΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑ
Μαρμαρά Λένα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
Τούση Άννα Μαρία ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Παναγιωτακοπούλου Φαίη ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Τσιάκαλος Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
Νίκα Γωγώ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
Γκίκας Χρήστος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ιορδανίδου Νιγκίνα ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γκίκας Κώστας ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Πανταζής Βασίλης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ
Παπαδόπουλος Κώστας ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
Σπυριάδου Νικολέττα ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Κοντός Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ
Δήμος Θοδωρής ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
Δέδες Ηλίας ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Μπινιάρη Έλενα ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Μώρος Γιάννης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Επιτυχόντες 2015

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΥΝΜΟΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΕΣΚΟΥ  ΕΛΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  &  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΕΜΠ  ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΛΛΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  &  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΕΜΠ  ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ  ΠΑΤΡΩΝ
ΝΤΑΝΤΗ  ΖΩΗ ΙΑΤΡΙΚΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΑΘΗΝΩΝ
ΝΤΟΥΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ  ΙΚΑΡΩΝ  ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΜΠΙΣΤΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ  ΟΠΛΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ  &  ΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ  ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΙΝΙΑΡΗ  ΙΣΙΔΩΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΝΤΖΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ  &  ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ
ΝΑΟΥΜ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ  ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ
ΣΙΝΑΝΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ  &  ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  ΤΕΙ  ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ  ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΟΥΛΟΥΜΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΥΚΙΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΤΕΙ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ  ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΑΔΗ  ΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ  ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΟΥΣΗ  ΑΝΝΑ  ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΙΑΤΑ  ΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΝΑΚΑΡΗ  ΚΩΝ/ΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΡΟΦΙΜΩΝ  ΤΕΙ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  &  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΑΣΠΑΙΤΕ  ΑΘΗΝΑ  
ΚΑΜΦΩΝΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  &  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΑΣΠΑΙΤΕ  ΑΘΗΝΑ  
ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ  ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΗΧ/ΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΤΕΙ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΝΟΥΤΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΤΕΙ  ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΗΦΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ  ΤΕΙ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΤΕΙ  ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ  ΓΕΩΠOΝΩΝ  ΤΕΙ  ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΘΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ  ΓΕΩΠOΝΩΝ  ΤΕΙ  ΑΡΤΑΣ
ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΤΙ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ  ΤΕΙ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΟΪΔΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ  &  ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ  ΦΥΣΙΚΟΥ  ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  ΤΕΙ 

Επιτυχόντες 2014

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΥΝΜΟΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   (19.171)
ΣΠΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) (18.927)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)  (18.718)
ΜΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΦΑΙΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ (18.642)
ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ (18.524)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ  (ΕΜΠ)  (18.513)
ΚΟΤΡΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (Ο.Π.Α.) (18.213)
ΠΛΑΪΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΒΟΛΟΥ (17.975)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ (17.963)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (17.676)
ΡΗΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ (17.596)
ΚΑΛΕΜΗΣ ΝΑΣΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΝΤΑΝΤΗ ΖΩΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΑΓΩΝΑ ΕΛΕΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ &ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΖΩΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧ/ΚΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Α.Ε.Ν.)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ  Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ ΝΟΝΝΑ ΤΜΗΜΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ& ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ)
ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ (Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΔΑΝΙΕΛΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΥΚΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ ΑΝΑΤ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΝΙΚΑ ΡΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΟΦΛΙΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΗΒΑΣ 
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΗΒΑΣ 
ΣΤΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΤΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΕΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ